Members
3,795
edits
mNo edit summary |
(added more cheat codes) |
||
Line 74: | Line 74: | ||
| getthereveryfastindeed | | getthereveryfastindeed | ||
| {{key|black}}{{key|lt}}{{key|b}}{{key|x_right}}{{key|lt}}{{key|rt}}{{key|x_right}}{{key|x_up}}{{key|b}}{{key|black}} | | {{key|black}}{{key|lt}}{{key|b}}{{key|x_right}}{{key|lt}}{{key|rt}}{{key|x_right}}{{key|x_up}}{{key|b}}{{key|black}} | ||
|- | |||
|Spawn a Bloodring Banger ([[Glendale variant) | |||
| | |||
|gettherequickly | |||
| | |||
|- | |||
|Spawn a Bloodring Banger ([[Oceanic]] variant) | |||
| | |||
|travelinstyle | |||
| | |||
|- | |- | ||
| colspan=4 | | | colspan=4 | |