3
edits
No edit summary |
(Added the director mode cheat) |
||
Line 67: | Line 67: | ||
|{{key|R2}} {{key|Cross}} {{key|L1}} {{key|L1}} {{key|L2}} {{key|L2}} {{key|L2}} {{key|Square}} | |{{key|R2}} {{key|Cross}} {{key|L1}} {{key|L1}} {{key|L2}} {{key|L2}} {{key|L2}} {{key|Square}} | ||
|{{key|RT}} {{key|A}} {{key|LB}} {{key|LB}} {{key|LT}} {{key|LT}} {{key|LT}} {{key|X}} | |{{key|RT}} {{key|A}} {{key|LB}} {{key|LB}} {{key|LT}} {{key|LT}} {{key|LT}} {{key|X}} | ||
|- | |||
|Director Mode<br>PS4, Xbox One and PC only. Enter on cell-phone. | |||
|1-999-57-825368 (JR TALENT) | |||
|1-999-57-825368 (JR TALENT) | |||
|- | |- | ||
|Slidey Cars<ref name="Deactivation" /> | |Slidey Cars<ref name="Deactivation" /> |
edits