Vehicles in GTA 2: Difference between revisions
→Public service
No edit summary |
|||
Line 410: | Line 410: | ||
|[[Train (vehicle)|Train]] | |[[Train (vehicle)|Train]] | ||
|TRAIN | |TRAIN | ||
|[[Image:Train-GTA2-locomotive.png|128px]] | |||
|Uncrushable | |||
|Uncrushable | |||
|Uncrushable | |||
|- | |||
|[[Train (vehicle)|Train FB(Flatbed)]] | |||
|TRAINFB | |||
|[[Image:Train-GTA2-locomotive.png|128px]] | |||
|Uncrushable | |||
|Uncrushable | |||
|Uncrushable | |||
|- | |||
|[[Train (vehicle)|Box Car(Boxcar(s))]] | |||
|BOXCAR | |||
|[[Image:Train-GTA2-locomotive.png|128px]] | |||
|Uncrushable | |||
|Uncrushable | |||
|Uncrushable | |||
|- | |||
|[[Train (vehicle)|Train Cab(Coach)]] | |||
|TRAINCAB | |||
|[[Image:Train-GTA2-locomotive.png|128px]] | |[[Image:Train-GTA2-locomotive.png|128px]] | ||
|Uncrushable | |Uncrushable |