Vehicles in GTA 2: Difference between revisions
→Wreckage
Line 670: | Line 670: | ||
| | | | ||
[[ ]] | [[Wreck]] | ||
|Wreck0 | |Wreck0 | ||
|[[ ]] | |[[File:GTA2_CAR_65.thumb.jpg]] | ||
|style="background:silver"| | |style="background:silver"| | ||
|style="background:silver"| | |style="background:silver"| | ||
|style="background:silver"| | |style="background:silver"| | ||
|- | |- | ||
|[[ ]] | |[[Wreck]] | ||
|Wreck1 | |Wreck1 | ||
|[[ ]] | |[[File:GTA2_CAR_66.thumb.jpg]] | ||
|style="background:silver"| | |||
|style="background:silver"| | |||
|style="background:silver"| | |||
|- | |||
|[[Wreck]] | |||
|Wreck2 | |||
| | |||
|style="background:silver"| | |||
|style="background:silver"| | |||
|style="background:silver"| | |||
|- | |||
|[[Wreck]] | |||
|Wreck3 | |||
| | |||
|style="background:silver"| | |||
|style="background:silver"| | |||
|style="background:silver"| | |||
|- | |||
|[[Wreck]] | |||
|Wreck4 | |||
| | |||
|style="background:silver"| | |||
|style="background:silver"| | |||
|style="background:silver"| | |||
|- | |||
|[[Wreck]] | |||
|Wreck5 | |||
| | |||
|style="background:silver"| | |||
|style="background:silver"| | |||
|style="background:silver"| | |||
|- | |||
|[[Wreck]] | |||
|Wreck6 | |||
| | |||
|style="background:silver"| | |||
|style="background:silver"| | |||
|style="background:silver"| | |||
|- | |||
|[[Wreck]] | |||
|Wreck7 | |||
| | |||
|style="background:silver"| | |||
|style="background:silver"| | |||
|style="background:silver"| | |||
|- | |||
|[[Wreck]] | |||
|Wreck8 | |||
| | |||
|style="background:silver"| | |||
|style="background:silver"| | |||
|style="background:silver"| | |||
|- | |||
|[[Wreck]] | |||
|Wreck9 | |||
| | |||
|style="background:silver"| | |style="background:silver"| | ||
|style="background:silver"| | |style="background:silver"| |