Weapons: Difference between revisions
→List of weapons
mNo edit summary |
|||
Line 254: | Line 254: | ||
|[[Flamethrower]] | |[[Flamethrower]] | ||
|[[GTA III]]<br />[[GTA Vice City]]<br />[[GTA San Andreas]]<br />[[GTA Liberty City Stories]]<br />[[GTA Vice City Stories]]<br />[[GTA Chinatown Wars]] | |[[GTA III]]<br />[[GTA Vice City]]<br />[[GTA San Andreas]]<br />[[GTA Liberty City Stories]]<br />[[GTA Vice City Stories]]<br />[[GTA Chinatown Wars]] | ||
|- | |||
|[[File:Nikosfist.jpg|thumb]] | |||
|Melee | |||
|Fist (Unarmed) | |||
|All GTA Games | |||
|- | |- | ||
|[[Image:Knife_sa.png|120px]] | |[[Image:Knife_sa.png|120px]] |