787
edits
(added gtaturk) |
(rm gta-addic (closed) and added a few foreign ones) |
||
Line 93: | Line 93: | ||
|- | |- | ||
|[http://www.jvtdesign.net/gtaforum JVTDesign]||{{nts|1972}}||{{nts|2847}}||1.44||Czech | |[http://www.jvtdesign.net/gtaforum JVTDesign]||{{nts|1972}}||{{nts|2847}}||1.44||Czech | ||
|- | |||
|[http://www.naciongta.com/foros/ NacionGTA]||{{nts|1861}}||{{nts|5957}}||3.20||Spanish | |||
|- | |- | ||
|[http://gtadomain.gtagaming.com/forums/ GTADomain]||{{nts|1802}}||{{nts|68961}}||38.27||English | |[http://gtadomain.gtagaming.com/forums/ GTADomain]||{{nts|1802}}||{{nts|68961}}||38.27||English | ||
Line 146: | Line 148: | ||
|[http://liberty-tree.net/forum.fr/ Liberty-Tree]||{{nts|148}}||{{nts|5586}}||37.74||French | |[http://liberty-tree.net/forum.fr/ Liberty-Tree]||{{nts|148}}||{{nts|5586}}||37.74||French | ||
|- | |- | ||
|[http://www.gta- | |[http://www.gta-france.fr/forum/ GTA-France.fr]||{{nts|142}}||{{nts|2134}}||15.03||French | ||
|- | |||
|[http://www.gta-iv.org/forum/ GTA-IV.org]||{{nts|106}}||{{nts|1714}}||16.17||Czech | |||
|- | |||
|[http://forum.grandtheftauto.ro/ GrandTheftAuto.ro]||{{nts|89}}||{{nts|1223}}||13.74||Romanian | |||
|} | |} | ||
edits