12,236
edits
(tabulated) |
(completed list with comments for unknowns) |
||
Line 12: | Line 12: | ||
| BADR || [[Badger|Badger Wireless]] | | BADR || [[Badger|Badger Wireless]] | ||
|- | |- | ||
| BAWS || | | BAWS || <!--financial company--> | ||
|- | |- | ||
| BEAN || [[The Bean Machine|Bean Machine]] | | BEAN || [[The Bean Machine|Bean Machine]] | ||
Line 22: | Line 22: | ||
| BNCO || [[Binco]] | | BNCO || [[Binco]] | ||
|- | |- | ||
| BOLS || | | BOLS || <!--financial company--> | ||
|- | |- | ||
| BSHT || [[Burger Shot]] | | BSHT || [[Burger Shot]] | ||
Line 30: | Line 30: | ||
| CANE || [[Canyon Entertainment]] | | CANE || [[Canyon Entertainment]] | ||
|- | |- | ||
| CHKO || | | CHKO || <!--food company--> | ||
|- | |- | ||
| CNTU || [[CNT]] | | CNTU || [[CNT]] | ||
Line 50: | Line 50: | ||
| GNIC || [[Genic]] | | GNIC || [[Genic]] | ||
|- | |- | ||
| JLZA || | | JLZA || <!--financial company--> | ||
|- | |- | ||
| LIBT || [[Liberty Tree]] | | LIBT || [[Liberty Tree]] | ||
Line 56: | Line 56: | ||
| LOGR || [[Logger Beer]] | | LOGR || [[Logger Beer]] | ||
|- | |- | ||
| LOMB || | | LOMB || [[Lombank]] | ||
|- | |- | ||
| LSNW || [[Liberty Sports Network]] | | LSNW || [[Liberty Sports Network]] | ||
Line 63: | Line 63: | ||
|- | |- | ||
| METV || [[MeTV]] | | METV || [[MeTV]] | ||
|- | |||
| MOLIS || [[Mollis]] | |||
|- | |- | ||
| NXJN || Nx-Jn | | NXJN || Nx-Jn | ||
Line 70: | Line 72: | ||
| PLAP || [[ProLaps]] | | PLAP || [[ProLaps]] | ||
|- | |- | ||
| RONO || [[RON| | | RONO || [[RON|Ron Oil]] | ||
|- | |||
| RWDC || <!--food company--> | |||
|- | |- | ||
| SHRK || [[Shark (company)|Shark]] | | SHRK || [[Shark (company)|Shark]] |