Gangs: Difference between revisions
→Hispanic Gangs
Line 273: | Line 273: | ||
|'''Territory'''<br>[[South Bohan]], [[Liberty City in GTA IV|LC]]<br>[[East Holland]], [[Liberty City in GTA IV|LC]]<br>[[Cerveza Heights]], [[Liberty City in GTA IV|LC]] | |'''Territory'''<br>[[South Bohan]], [[Liberty City in GTA IV|LC]]<br>[[East Holland]], [[Liberty City in GTA IV|LC]]<br>[[Cerveza Heights]], [[Liberty City in GTA IV|LC]] | ||
|[[IV]] | |[[IV]] | ||
|- | |||
|[[Leftwood Hispanic street gang]] | |||
|[[Unknown]] | |||
|[[Unknown]] | |||
|[[Unknown]] | |||
|'''Territory'''<br>[[Leftwood,LC]] | |||
|[[Grand Theft Auto IV|IV]] | |||
|- | |- | ||
|[[Varrios Los Aztecas]] | |[[Varrios Los Aztecas]] |