List of GTA Forums: Difference between revisions
no edit summary
(updates) |
No edit summary |
||
Line 129: | Line 129: | ||
|- | |- | ||
|[http://gtafinland.jouluserver.com/Forum GTAFinland]||{{nts|190}}||{{nts|2402}}||{{round|2402/190}}||Finnish | |[http://gtafinland.jouluserver.com/Forum GTAFinland]||{{nts|190}}||{{nts|2402}}||{{round|2402/190}}||Finnish | ||
|- | |||
|[http://sv.gta.wikia.comForum GTASvenska]||{{nts|19}}||{{nts|10,6}}||{{round|2402/190}}||Swedish/Svenska | |||
|} | |} | ||
[[Category:Forums]] | [[Category:Forums]] |