32,238
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 10: | Line 10: | ||
|- | |- | ||
| [[Biff]] | | [[Biff]] | ||
| Large | | Large truck | ||
| [[wp:Kenworth T800|Kenworth T800]] | | [[wp:Kenworth T800|Kenworth T800]] | ||
| | | | ||
|- | |||
| [[Brickade]] | |||
| Armored truck | |||
| | |||
| Manufacturer indicated via police chatter. | |||
|- | |- | ||
| [[Forklift]] | | [[Forklift]] | ||
| Light | | Light forklift | ||
| [[wp:Forklift truck|an unidentified Forklift truck]] | | [[wp:Forklift truck|an unidentified Forklift truck]] | ||
| | | |