Members, Administrators, Trusted Users
2,928
edits
Line 41: | Line 41: | ||
| Yes | | Yes | ||
| Yes | | Yes | ||
| | |||
|- | |||
| [[Glendale]] | |||
| Sedan | |||
| [[wp:http://en.wikipedia.org/wiki/Mercedes-Benz_W114|1968—1976 Mercedez-Benz W114]] | |||
| No | |||
| No | |||
| No | |||
| Yes<ref name="Hipster Update" /> | |||
| | | | ||
|- | |- |