Celebrity in the GTA IV Era: Difference between revisions
Line 100: | Line 100: | ||
| style="vertical-align: top;"|Singers | | style="vertical-align: top;"|Singers | ||
| style="vertical-align: top;"|Jonas Brothers | | style="vertical-align: top;"|Jonas Brothers | ||
|- | |||
| style="vertical-align: top;"|'''[[Wayne Tearson]]''' | |||
| style="vertical-align: top;"|Actor | |||
| style="vertical-align: top;"|Heath Ledger | |||
|} | |} | ||
Line 124: | Line 128: | ||
| style="vertical-align: top;"|'''[[OG Loc]]''' | | style="vertical-align: top;"|'''[[OG Loc]]''' | ||
| style="vertical-align: top;"|Rapper | | style="vertical-align: top;"|Rapper | ||
| style="vertical-align: top;"| | | style="vertical-align: top;"|MC Hammer, Vanilla Ice | ||
|- | |- | ||
|'''[[Lazlow]]''' | |'''[[Lazlow]]''' |