Celebrity in the GTA IV Era: Difference between revisions
Line 72: | Line 72: | ||
| style="vertical-align: top;"|Baseball player | | style="vertical-align: top;"|Baseball player | ||
| style="vertical-align: top;"|Jose Canseco | | style="vertical-align: top;"|Jose Canseco | ||
|- | |||
| style="vertical-align: top;"|'''[[Richard Bastion]]''' | |||
| style="vertical-align: top;"|Radio host | |||
| style="vertical-align: top;"|Rush Limbaugh, Michael Savage, Glenn Beck | |||
|- | |- | ||
| style="vertical-align: top;"|'''[[Poppy Mitchell]]''' | | style="vertical-align: top;"|'''[[Poppy Mitchell]]''' |