Weapons: Difference between revisions
→List of weapons
Line 203: | Line 203: | ||
|H&K [[PSG-1]], 7.62x51mm | |H&K [[PSG-1]], 7.62x51mm | ||
|[[GTA IV]] | |[[GTA IV]] | ||
|- | |||
|[[Image:DSR-1.jpg|200px]] | |||
|Sniper Rifle | |||
|DSR-1 | |||
|[[The Ballad of Gay Tony]] | |||
|- | |- | ||
|[[Image:Minigun lcs.jpg|200px]] | |[[Image:Minigun lcs.jpg|200px]] |