3,040
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 9: | Line 9: | ||
|- | |- | ||
|'''Helipad:''' || No | |'''Helipad:''' || No | ||
|- | |||
|'''Stories:''' || 1 | |||
|- | |||
|'''Interior Appointments:''' || Modest | |||
|- | |- | ||
|'''Previous Possessor:''' || Unknown | |'''Previous Possessor:''' || Unknown |
edits