Western Motorcycle Company: Difference between revisions
(Updated layout.) |
(→Vehicles: added Bagger info) |
||
Line 24: | Line 24: | ||
| No | | No | ||
| TBD | | TBD | ||
| | |||
|- | |||
| [[Bagger]] | |||
| Motorcycle | |||
| Unknown | |||
| No | |||
| No | |||
| No | |||
| Yes | |||
| | | | ||
|- | |- |
(Updated layout.) |
(→Vehicles: added Bagger info) |
||
Line 24: | Line 24: | ||
| No | | No | ||
| TBD | | TBD | ||
| | |||
|- | |||
| [[Bagger]] | |||
| Motorcycle | |||
| Unknown | |||
| No | |||
| No | |||
| No | |||
| Yes | |||
| | | | ||
|- | |- |