13,610
edits
mNo edit summary |
(separated categories out, neater) |
||
Line 11: | Line 11: | ||
|- | |- | ||
|align="center" style="font-size: 90%; background-color: #353; color: #FFF; width:100px;"| '''Vehicles in''' | |align="center" style="font-size: 90%; background-color: #353; color: #FFF; width:100px;"| '''Vehicles in''' | ||
|valign=top style="font-size: 90%;"| [[Vehicles in GTA IV|GTA IV]] | |valign=top style="font-size: 90%;"| [[Vehicles in GTA IV|GTA IV]] | [[Vehicles in GTA Vice City Stories|Vice City Stories]] | [[Vehicles in GTA Liberty City Stories|Liberty City Stories]] | [[Vehicles in GTA San Andreas|GTA San Andreas]] | [[Vehicles in GTA Vice City|GTA Vice City]] | [[Vehicles in GTA III|GTA III]] | [[Vehicles in GTA2|GTA 2]] | [[Vehicles in GTA London|GTA London 1961 & 1969]] | [[Vehicles in GTA1|GTA 1]] | ||
|- | |||
|align="center" style="font-size: 90%; background-color: #353; color: #FFF; width:100px;"| '''Categories''' | |||
|valign=top style="font-size: 90%;"| [[:Category:Vehicles in GTA IV|GTA IV]] | [[:Category:Vehicles in GTA Vice City Stories|Vice City Stories]] | [[:Category:Vehicles in GTA Liberty City Stories|Liberty City Stories]] | [[:Category:Vehicles in GTA San Andreas|GTA San Andreas]] | [[:Category:Vehicles in GTA Vice City|GTA Vice City]] | [[:Category:Vehicles in GTA III|GTA III]] | [[:Category:Vehicles in GTA2|GTA 2]] | [[:Category:Vehicles in GTA London|GTA London 1961 & 1969]] | [[:Category:Vehicles in GTA1|GTA 1]] | |||
|}<includeonly>[[Category:Vehicles]]</includeonly><noinclude>[[Category:Navigation]]</noinclude> | |}<includeonly>[[Category:Vehicles]]</includeonly><noinclude>[[Category:Navigation]]</noinclude> |
edits