Obey: Difference between revisions
(Added Rotoco crossover SUV) |
No edit summary |
||
Line 19: | Line 19: | ||
| Sports Car | | Sports Car | ||
| [[wp:Audi_R8_(road_car)|2007—Present Audi R8]] | | [[wp:Audi_R8_(road_car)|2007—Present Audi R8]] | ||
| No | |||
| No | |||
| No | |||
| Yes | |||
| | |||
|- | |||
| [[9F Cabrio]] | |||
| Sports Car | |||
| | |||
| No | | No | ||
| No | | No |