Members, Alumni
24,921
edits
(New Page: "==Portland== ===Red Light District=== {| class="wikitable" ! Business ! Type |- | 240px<center>Ammu-Nation</center> | Firearms shop ...") |
|||
Line 16: | Line 16: | ||
| [[Image:CheapThrills-GTAIII-exterior.jpg|240px]]<center>Cheap Thrills</center> | | [[Image:CheapThrills-GTAIII-exterior.jpg|240px]]<center>Cheap Thrills</center> | ||
| Sex shop | | Sex shop | ||
|- | |||
| [[Image:CityBank-GTAIII-RedLightDistrict-exterior.jpg|240px]]<center>CityBank</center> | |||
| Bank | |||
|- | |- | ||
| [[Image:ClassicNails-GTAIII-exterior.jpg|240px]]<center>Classic Nails</center> | | [[Image:ClassicNails-GTAIII-exterior.jpg|240px]]<center>Classic Nails</center> | ||
| Manicure business | | Manicure business | ||
|- | |||
| [[Image:DryCleaning-GTAIII-exterior.jpg|240px]]<center>Dry Cleaning</center> | |||
| | |||
|- | |- | ||
| [[Image:ExecutiveRelief-GTA3-exterior.jpg|240px]]<center>Executive Relief</center> | | [[Image:ExecutiveRelief-GTA3-exterior.jpg|240px]]<center>Executive Relief</center> | ||
Line 30: | Line 36: | ||
|- | |- | ||
| [[Image:FreimanCoatedFabricCorp-GTAIII-exterior.jpg|240px]]<center>Freiman Coated Fabric Corp</center> | | [[Image:FreimanCoatedFabricCorp-GTAIII-exterior.jpg|240px]]<center>Freiman Coated Fabric Corp</center> | ||
| | |||
|- | |||
| [[Image:MeeouchSexKittenClub-GTAIII-exterior.jpg|240px]]<center>Meeouch Sex Kitten Club</center> | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
Line 38: | Line 47: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| [[Image:OilyJonnie'sMassageParlor-GTAIII-exterior.jpg|240px]]<center>Oily Johnnie's Massage Parlor</center< | | [[Image:OilyJonnie'sMassageParlor-GTAIII-exterior.jpg|240px]]<center>Oily Johnnie's Massage Parlor</center> | ||
| | |||
|- | |||
| [[Image:Pay'n'Spray-GTAIII-RedLightDistrict-exterior.jpg|240px]]<center>Pay 'n' Spray</center> | |||
| | |||
|- | |||
| [[Image:PeepLand-GTA3-exterior.jpg|240px]]<center>Peep Land</center> | |||
| | |||
|- | |||
| [[Image:RoadwayFoods-GTAIII-exterior.jpg|240px]]<center>Roadway Foods</center> | |||
| | |||
|- | |||
| [[Image:RushConstructionCompany-GTAIII-buildingindevelopment-exterior.JPG|240px]]<center>Rush Construction Company</center> | |||
| | |||
|- | |||
| [[Image:Sem-TechsElectronics-GTAIII-exterior.jpg|240px]]<center>Sem-Techs Electronics</center> | |||
| | |||
|- | |||
| [[Image:SexClubSeven-GTAIII-exterior.jpg|240px]]<center>Sex Club Seven</center> | |||
| | |||
|- | |||
| [[Image:ShortStayHotel-GTA3-exterior.jpg|240px]]<center>Short Stay Hotel</center> | |||
| | |||
|- | |||
| [[Image:StepsClothingCompany-GTAIII-exterior.jpg|240px]]<center>Steps Clothing Company</center> | |||
| | |||
|- | |||
| [[Image:Tattoo&BodyPiercing-GTA3-exteior.jpg|240px]]<center>Tattoo & Body Piercing</center> | |||
| | |||
|- | |||
| [[Image:TheBawdyShop-GTAIII-exterior.jpg|240px]]<center>The Bawdy Shop</center> | |||
| | |||
|- | |||
| [[Image:TheBowlersFist-GTAIII-exterior.jpg|240px]]<center>The Bowlers Fist</center> | |||
| | |||
|- | |||
| [[Image:TheGlenwoodDrugstore-GTAIII-exterior.jpg|240px]]<center>The Glenwood Drugstore</center> | |||
| | |||
|- | |||
| [[Image:VideoVideo-GTAIII-exterior.jpg|240px]]<center>Video Video</center> | |||
| | |||
|- | |||
| [[Image:Woody'sToplessBar-GTAIII-exterior.jpg|240px]]<center>Woody's Topless Bar</center> | |||
| | |||
|- | |||
| [[Image:XXXMags-GTAIII-exterior.jpg|240px]]<center>XXX Mags</center> | |||
| | |||
|- | |||
| [[Image:|240px]]<center>Yo-Ma's Frozen Fishy Fingers Factory</center> | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|} | |} |