Members, Administrators, Trusted Users
2,928
edits
No edit summary |
|||
Line 44: | Line 44: | ||
| Yes | | Yes | ||
| Yes | | Yes | ||
| | | Yes | ||
| | |||
|- | |||
| [[Rebel]] | |||
| Pickup Truck | |||
| [[wp:Toyota_Hilux#Third_generation|1977-1983 Toyota Hilux]] | |||
| No | |||
| No | |||
| No | |||
| Yes | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
Line 53: | Line 62: | ||
| Yes | | Yes | ||
| Yes | | Yes | ||
| | | Yes | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
Line 62: | Line 71: | ||
| Yes | | Yes | ||
| Yes | | Yes | ||
| | | No | ||
| | | | ||
|- | |- |