Members, Administrators, Trusted Users
2,928
edits
No edit summary |
|||
Line 25: | Line 25: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| [[Dubsta 6x6]] | |||
| Pickup Truck | |||
| [[wp:Mercedes-Benz_G-Class#G_63_AMG_6x6_.282013.E2.80.93.29|Mercedes-Benz G-Glass G63 AMG 6x6]] | |||
| No | |||
| No | |||
| No | |||
| Yes<ref name="Hipster Update">Released as part of the [[I'm Not a Hipster Update]].</ref> | |||
| | |||
|- | |- | ||
| [[Feltzer]] | | [[Feltzer]] | ||
Line 33: | Line 41: | ||
| Yes | | Yes | ||
| Yes | | Yes | ||
| | |||
|- | |||
| [[Panto]] | |||
| City Car | |||
| [[wp:Smart_fortwo#Second_generation_.28Build_Series_W451.2C_2007.E2.80.93present.29|2007—present Smart ForTwo]] | |||
| No | |||
| No | |||
| No | |||
| Yes<ref name="Hipster Update" /> | |||
| | | | ||
|- | |- |